diyarbakır cam balkon sistemleri hakkında

Diyarbakır Cam Balkon Sistemleri Hakkında

Diyarbakır Alfa Cam Balkon Firması geçmişten  günümüze  yaşam alanlarınız  için çözümler geliştirmiştir. Diyarbakır Cam Balkon sistemleri bu çözümlerden dolayı yaşam kalitenizi zirveye taşıyan  hem kullanışlı, hem dekoratif hem de daha bir çok yararlı  yönü ile oldukça tercih edilen  cam modelleridir. Eğer evinizde, ticari işletmenizde bir bölümü kapatmayı düşünüyorsanız diyarbakır sürgülü cam balkon sistemleri yaşam alanınıza farklı bir hava katacaktır. Arzu edildiğinde açılan veya kapanan şeffaf yanı ile dışarı ile bağlantıyı koparmayan bir sistemdir. İlk zamanlarda her ne kadar yasam alanlarınızda bulunan balkonlarda tercih edilmiş olsa dahi zaman içinde çok fazla alanda denenmiş olup uzun yılladır tercih edilmistir.

Diyarbakır Cam Balkon Sistemleri Neden Tercih Edilmektedir?

Diyarbakır Sürgülü Cam Balkon Neden Tercih Edilmektedir?

 

Kısa bir arayışın ardından sizinde fakedeceğiniz gibi diyarbakır cam balkon sistemlerini kullanan binlerce kişinin olduğu fark edebilirsiniz. Estetik mekanizması ile her iki yöne sağa ve sola camları sürme imkanı veren sistem ayrıca dışarı ile bağlantıyı koparmayıp manzarayı hiç bir şekilde engellemez. Diyarbakır cam balkon sistemleri uygulanan alanı toz, kir, yağmur ve çeşitli doğa olaylarından korur. Ayrıca güvenlik açısından da hırsızlık olaylarına karşı farklı kilit özelliklerine sahiptir. Sadece belirli bir alanda değil tüm katmanlarda sürgülü özelliği ile sorunsuz  çalışabilmektedir. Diyarbakır cam balkon sistemlerini yapmayı düşündüğünüz alanlarda çok güzel bir bütünlük sağlayan bu sistem alanlarda herhangi bir kayıp sağlamayan  çok dekoratif sistemdir.

Diyarbakır Cam Balkon Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

  • Evlerin balkonlarında özellikle mutfak bölümünde kullanımı çok yüksektir. Genişliği yeteri kadar olmayan balkonlarda her ne kadar tercih edilse de geniş balkonlar da da oldukça kullanılmaktadır.
  • Cafe, Pastane ve Restoran gibi işletmelerde de estetik bakımından ve ortamın aydınlanması için kullanımı oldukça fazladır. Bunlara benzer alanlarda yaz kış cam balkon sistemleri sayesinde ferah ortamlar sağlamasında yararlı olmaktadır..
  • Ofislerde geniş alan sağlamak ve çalışma ortamını canlı tutmak için  sürgülü Cam balkon kullanımının epey çok olduğu söyleyebiliriz.
  • Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezlerinden olan  kış bahçelerin de Sürgülü cam balkon ilk akla gelen sistemlerdendir.

Diyarbakır Sürgülü Cam Balkon Malzeme Kalitesi Nasıldır?

Bu sistemlerin kullanımında şirketimiz Alfa Cam Balkon Sistemleri olarak kullandığımız malzemeler paslanmaz çelikten yapılmakta olup üst kısımları plastik kalıplar kullanılarak yapılmaktadır. Bunun sebebi ise kullanılan malzeme çelik de olsa zaman geçtikçe oluşan oksitlenmenin önünü kesmektir. Diyarbakır Sürgülü cam balkon sistemi eşikli veya eşiksiz iki farlı şekilde de kullanılabilmektedir. Ürünlerimizde sıklıkla 8mm veya 10mm kalınlığından temperli cam kullanılmaktadır. Diyarbakır başta olmak üzere memleketimizde bir çok şirkette imalatı bulunan bu sistemler şirketten şirkete kalitesi değişmektedir.

Etiketler: , , , ,

%d blogcu bunu beğendi: