Diyarbakır Cam Balkon Tekerleri

Diyarbakır Cam Balkon Tekerleri

Evlerinize yapmış olduğumuz Diyarbakır cam balkonları ustalar atölyede üretip evlerimize montajlarını yapmaktadır.

Sıradan hırdavatçı ve satıcılardan temin ettikleri markasız ve kimin ürettiği belli olmayan tekerleri sizlerin evine yapacakları Diyarbakır cam balkon sistemine takarak nelere sebep olduklarının farkında bile değiller. Buralardan temin ettikleri tekerler genelde kalite, ölçü taşıma gücü kapasitesi kontrolleri olmayan ürünlerdir. Buralardan alınan ürünlerle yapılan balkonlarda hiçbir şekilde güvenli ortam sağlanamaz ve çok tehlikelidir. Hatta bazı yerlerde cam kanatların bile bu sebepten düştüğü görülmüştür.

Ayrıca piyasadaki firmaların %90 oranında ayarlı teker ile cam balkon yapmaktadır. Sebebi usta montajı kolaylaştırma adına vidalı ve ayarlı tekerler kullanmaktadır. Bu tekerler zamanla cıvatalarından gevşeyip cam kanatların balkondan aşağı düştüğünü, defalarca gazete haberlerinde gördük.

Dünyanın hiç bir yerinde raylı sistemlere ayarlı teker kullanılmamaktadır. Gevşeyen teker ve düşen cam balkon haberleri alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Bu sebepten dolayıdır ki; Çalışmayan cam balkonlar, hareket etmeyen kanatlar, yürümeyen tekerler ve bir çok problemlerle karşılaşırsınız. Bin bir umut ve zevkle yaptırdığınız balkonunuz size gerçekten sorunlu, çalışmayan hatta tehlikeli bir ortam oluşturur. Tekrar usta, tekrar tamirat, tekrar servis ve usta çağrımak zorunda kalırsınız.!

Diyarbakır cam balkon Sistemleri yıllardır üretmiş olduğu tekerlerden şu ana kadar en ufacık bile tehlike arz etmeden yıllarca hizmet vermiştir.

Sebebi : Diyarbakır cam balkon’un üretmiş olduğu tüm tekerler CE Avrupa Standartları Belgeli ve TSE Kalite Standardına uygun kalite güvencesi olan Diyarbakır cam balkon logosu ile üretilmektedir. Tüm tekerler gevşeyip kanatlar düşmemesi için yüksek basınçlı preslerde preslenerek vida kullanılmadan üretilmektedir.

Her bölgeye her ortama her keseye uygun zengin teker çeşitlerimiz sayesinde Diyarbakır cam balkon kurulduğu günden beri tekerlerindeki kullanmış olduğu logosu ile gurur duymuştur.Diyarbakır cam balkon’nun tekerleri pres baskı yöntemi ile üretildiğinden bayilerinin yapmış olduğu tüm balkonlar Diyarbakır cam balkon’nun kaliteli sağlam tekerleri ile yapılmaktadır.

Etiketler: , , ,

%d blogcu bunu beğendi: