Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları Hakkında

Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları Hakkında

Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları sayesinde aracınızdan inmeden uzaktan kumandanızın tuşunu kullanarak bahçe kapınızı  kolaylıkla açabilirsiniz. Bu özellik özellikle havaların çok sıcak olduğu aşırı güneşli günlerde sizi çok mutlu edecek. Havaların yağmurlu olduğu günlerde ise çok ama çok hoşunuza gidecek!

Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları pratik ve akıllı çözümler sunar.

Yer konumu tespiti sayesinde, evinizin veya iş yerinizin girişindeki ışıklar siz eve ulaşmadan önce  birkaç saniye önce aktif duruma gelir ve sizi karşılar. Böylelikle bahçe ve garaj kapınızda açık durumda sizi karşılar. Siz eve girdikten sonra bahçe veya garaj kapınız ile ışıklar otomatik olarak kapanır.

Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları Sayesinde sorunsuz, stressiz bir yaşam içinde olun !

Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları Sayesinde sorunsuz, stressiz bir yaşam içinde olun

Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları sayesinde kumandanız ile tek bir tıkla bahçe veya garaj kapınızı kapatabilir, alarmınızı etkinleştirebilir, ışıkları söndürebilirsiniz. Her şey sadece bu kadar.

Bahçe, garaj kapınızın kapalı olup olmadığını kontrol edin

Bahçe veya garaj kapısını kapatmayı unuttuğunuzdan mı şüphelendiniz? Korkmayın! Connexoon Access uygulaması sayesinde bahçe veya garaj kapınızı uzaktan kapatabilirsiniz.

Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları dairesel kapı motoru modern, zarif tasarımı ile bahçe ve garaj kapınızın estetiğini tamamlar. Estetiği kadar fonksiyon ve güvenlik donanımı da mükemmeldir. Diyarbakır Otomatik Bahçe Kapıları Akku modeli ile elektrik bağlantısı olmayan kapılarda da alfa  otomatik bahçe kapısı konforunu yaşayacaksınız.

Etiketler: , ,

%d blogcu bunu beğendi: