Fotoselli Kapıları Avantajlı Kılan 3 Özellik

Fotoselli Kapıları Avantajlı Kılan 3 Özellik

Diyarbakır Fotoselli kapıları, son yıllarda birçok yerde kullanılan diyarbakır fotoselli kapı çeşitleri, diğer adıyla otomatik kapı özellikle tercih edilmektedir. Bunun nedeni bu kapıların hem estetik görünüm hem de teknik yönden birçok avantaja sahip olmasıdır. Diyarbakır Fotoselli kapılar, bu özellikleriyle birçok yerde kullanım alanı bulmaktadır.  Bunlar: hastaneler, avmler, hava alanları, marketler, kurumsal firma girişleri, kamu binaları, sağlık ocakları vb. olmak üzere bir çok yerde kullanılmaktadır.

fotoselli kapları fiyatları

fotoselli kapları fiyatları

Diyarbakır Fotoselli Kapıları Avantajlı Yapan 3 Özelliği

Diyarbakır Fotoselli kapılar, özellikle dış veya iç mekan kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Gelin birlikte inceleyelim.

1- Maksimum Güvenlik

Diyarbakır Fotoselli kapılar, kendiliğinden açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Onların bu özelliği, hareket ve ısı gibi etkenleri algılamasına bağlıdır. Kapının sisteminde mevcut bulunan sensörler, bir hareketi algılayarak kendiliğinden açılır. Söz konusu sensörler, yüksek algı kabiliyeti içerirler. Kapının karşısında bir kimseyi algıladığında açılırlar. Ve bu kimse kapıdan güvenle geçinceye dek kapının açık kalmasını sağlarlar. Bu durum, kapının istenmeyen kazalara neden olmasına engeldir. Çağımızda üretilen fotoselli kapılarda, kaza riski yok denecek kadar azdır.

2- Isı Ve Ses Yalıtımı

Diyarbakır Fotoselli kapılar, kullanıldıkları alanlarda yalıtım görevini de yerine getirmektedir. Bu kapılar dayanıklı camdan üretilir. Cam ürün, güneş ışığının içeri girmesine izin verir. Ve içerideki ısının korunmasına yardımcı olur. Soğuk günlerde, dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini de engeller. Yaz aylarında da bina içerisinde çalıştırılan klimaların etkisini başarıyla koruyabilirler. Bu kapılar, dışarıdaki gürültünün içeri girmesine de kesin bir çözümdür.

3- Dayanıklı Tasarım

Fotoselli kapı ürünleri, yüksek dayanıklılığa sahip malzemelerden üretilirler. Bu malzemeler, çevresel koşullara karşı mukavemet gösterir. Kapılar çarpma ve darbelere karşı güçlüdür. Yağmur, güneş ışığı gibi doğal etkenler, kapıların eskimesi veya bozulması için bir neden değildir.

Otomatik kapı ürünümüzü sizlere 3 ana başlıkta avantajlarını sıralamış olduk. Dilerseniz satış personelimizi arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizlere daha önce yapmış olduğumuz birkaç projemizi buradan paylaşmak isteriz. Ön bilgi olması açısından ve aklınızdaki görseli oluşturmanıza faydalı olacaktır.

Etiketler: , , , ,

%d blogcu bunu beğendi: