Diyarbakır Alüminyum Doğrama lideri olan firmamız yer aldığı sektöre farklı bir bakış açısıyla bakan, kaliteli ve profesyonel hizmeti kendisine ilke edinmiş yapısı ile cam balkon sistemleri,cephe sistemleri, alüminyum doğrama, pvc pencere ve kapı, gibi iş alanlarında hizmet vermektedir.

Yaşam alanlarında kullanılan sistemler olarak menteşeli pencere ve kapı doğramaları oldukça yaygındır. Bu sistemlerden beklenen özellikler başta ısı yalıtım ve hava-su sızdırmazlık performansı olmak üzere, dış ortam sesinin mekanda minimum seviyede hissedilmesi, ihtiyaç duyulan gün ışığının ortama alınması ve rahat çalışan bir kullanım sunabilmesi şeklinde sıralanabilir. Menteşeli sistemler kullanım seçenekleri açısından çok zengin olup içe ve dışa açılır kapı-pencere, çift-eksen, vasistas, pivot gibi standart kullanımların yanında gizli kanat pencere ve hemyüz kapı gibi estetik odaklı birçok ilave çözüme sahiptir.

Diyarbakır Alüminyum Doğrama

Diyarbakır Alüminyum Doğrama

ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ

Ahşap veya plastik doğrama sistemlerine oranla çok daha şık çok daha estetik çok daha güvenli bir sistem olan diyarbakır alüminyum doğrama sistemleri özellikle iş merkezleri mağazalar alışveriş merkezleri sanayi siteleri ofis atölye ve dükkanlarında inşaat aşamasında akla gelen ve ilk tercih edilen sistemlerdir.

Alüminyum malzemeler statik fırın boya usuluyle istenen her renkte her ral kodunda boyanabilme özelliği ile de ön plana çıkmakta imalatı montajı uygulaması yapılanher mekanda şık ve estetik bir görsellik sunmaktadır.

Diyarbakır Alüminyum doğrama sistemlerinin aldox serisi ve c60 serisi modelleri en sık tercih edilen ürünlerdir.

Diyarbakır Alüminyum doğramalarda geniş uygulama alanlarında genellikle c60 serisi doğrama ve 5 + 5 lamine cam, daha küçük dar uygulama alanlarında aldox serisi ve 4 + 4 laminecam birlikte imalata alınır ve montaj edilebilir.alüminyum doğrama sistemlerinde 4mm. 8mm 10 mm düz camlar temperli camlar da kullanılabilir, ancak lamine camlar kırılsa da patlamayan ve dağılmayan özelliğiyle diyarbakır alüminyum doğrama sistemlerinde ilk tercih edilecek cam seçeneği olmalıdır.

Dükkan mağaza işyeri girişlerinde alüminyum doğramalar manuel kapılı veya yapılacak iş için ayrılan bütçeye göre tek kanatlı veya çift kanatlı fotoselli kapı uygulaması ile imalatı yapılıpmontaj edilebilir.

Diyarbakır Alüminyum doğrama sistemleri istenir ise ısı yalıtımlı olarak da tercih edilebilir bununla birlikte çeşitli ebatlarda ısıcam ile birlikte imalatı ve montajı yapılabilir.Böylece hem güneş hem rüzgar korumalı yaz kış ferah mekanlar elde edilebilir.

Tüm alüminyum kapı pencere doğrama ihtiyaçlarınızda ücretsiz keşif ve alternatifli çözüm önerilerimizi öğrenmek uygun fiyat ve ödeme koşullarımızdan yararlanmak için lütfen bizi arayınız. Alfa Diyarbakır Otomatik Kapı Sistemleri

%d blogcu bunu beğendi: