Diyarbakır fotoselli kapılar iş yerlerinde, marketlerde, restoranlarda , otellerde, alışveriş merkezlerinde ve kamu kurumlarında nerede ise her yerde bulunan bu kapılar, otomatik kapı olarak ta bilinmektedir. Diyarbakır Fotoselli Kapılar, nerede kullanıldıklarına bakılmaksızın sizi asla yarı yolda bırakmaz.  Diyarbakır Fotoselli Kapılar  yoğun  giriş / çıkış trafiğine maruz kalan en kalabalık bölgelerde bile kesintisiz çalışmaya devam ederler. Elektrik kesintisi ile ilgili sorunları ortadan kaldıran serilerle, kelimenin tam anlamıyla kullanıcı dostudur. Soğuk veya sıcak hava koşullarında yarı-açık kullanım sağlayan uyarlanabilir yapısı sayesinde, sizi rahat ettirmek için iç mekan ısı kayıplarını en aza indirir. Bunlar, çeşitli özelliklerle mevcuttur; Soğuk hava koşulları için kış modu, harici veya dahili radar devre dışı bırakma, kod paneli ve radar cihazının kullanılmaması durumunda temassız açma için yakınlık kartı. Yapay zekanın en üst seviyesini temsil eden Diyarbakır Fotoselli Kapılar, kendi kendine öğrenme yeteneği sağlayan mikroişlemci üniteleri sayesinde sizi bir daha asla tekrar yormaz. Ek olarak, yalnızca harici girişlere kapalı olarak veya sadece dahili çıkışlara kapalı olarak kullanılacak tesisi sunarlar. Merkezi kontrol ve güvenlik olarak her türlü erişim kontrol sistemiyle uyumlu olmalarını sağlayarak rahatlıklarını sağlarlar.

Diyarbakır Fotoselli Kapılar Nedir? Faydaları Nelerdir?

Activa Sürgülü Fotosel Otomatik Kapı, ters yönde kayan 2 kanattan veya bir yönde kayan bir kanattan oluşur ve 10 cm yüksekliğindeki Activa operatörüyle çalışır. Kullanıcının maksimum güvenliği için dengelenen motor gücü, kapının sadece hızlı açılmasını değil, aynı zamanda mükemmel ve pürüzsüz bir şekilde kapanmasını sağlar. Kapıların hareketi için kullanılan kayış sistemi tek veya çift motorla çalışmaktadır ve yoğun kullanıma uygundur. Kapının tüm fonksiyonları ve ayarları dijital seçici tarafından sağlanmaktadır. Bu seçici, bir hata durumunda hatanın yerini gösterir. Kapının kapanma ve açılma kuvvetleri ve hızı birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilir. Bu sayede kapıyı kapatırken herhangi bir engel olması durumunda kullanıcıya zarar vermeden otomatik olarak açılabilir. Mekanizmada elektrik kesintisi durumunda kapıyı açacak bir batarya sistemi vardır. İstenirse merkezi bilgisayar sistemine bağlanarak kontrol edilebilir ve yangın ihbar sistemi şifreli geçiş ve kartlı erişim sistemleri ile çalışabilir.

Diyarbakır Fotoselli Kapı Fiyatları

Diyarbakır Fotoselli Kapı Fiyatları

Algılama Sistemi

Radar olarak bilinen bu mekanizma kapıya yaklaşan nesneyi algılar. Kızılötesi sinyallerle çalışan bu sistemde nesne algılandığında küçük voltojlı elektrik Devre Kontrol Paneline gönderilmektedir. Bu çalışma mantığı ilk adımdır..

Kontrol Panelinin Yönetim Sistemi

Bu sistem fotosel kapının ana beynidir. Fotosel kapıların denetim kısmında kullanılan bazı olaylar bulunuyor. Bunlardan en önde gelenleri arasında varsayılan mod yani aç- kapa özelliği yer alıyor. Gece moduna alınan fotoselli kapı sürekli olarak aktif olabilirken sürekli açık modu tercih edildiğinde fotosel kapının açılıp kapanma gibi bir durumu olmayacaktır. Kış modunda fotosel kapı kanatları yarıya kadar açık kalacaktır. Bunun sayesinde ısıdan çok önemli oranlarda enerji  tasarruf edilecek.

%d blogcu bunu beğendi: