Diyarbakır otomatik kepenk sistemleri lider firması Alfa Kepenk , Türkiye genellinde çok talep gören her türlü otomatik kepenk sistem ihtiyaçlarını, yüksek kalite standartlarında üretimini ve sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesiyle birleştirerek karşılamaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve pazardaki ihtiyaçları karşılayan özel çözümler ile; alfa kepenk, otomatik kepenk sektörüne liderlik ediyor.

Motoroll markası ile müşterilerine her zaman en kaliteli ve en uygun çözümleri sunmayı hedefleyen Diyarbakır otomatik kepenk sistemleri lideri Alfa Kepenk, çeşitli özellikleri ve kapasiteleri, alıcısı, uzaktan kumandası, kablolu ve kablosuz düğme çeşitleriyle boru motorları alanında hizmet vermektedir.

Alfa Kepenk, Türkiyedeki alüminyum levha, alüminyum ekstrüzyon profil, PVC ekstrüzyon profil ve aksesuar üretimini kendi entegre üretim tesislerinde yapabilen ve müşterilerine herhangi bir tedarikçiye ihtiyaç duymadan hizmet veren tek firmadır.

Diyarbakır otomatik kepenk sistemleri öncüsü Alfa Kepenk, üretim konusundaki bilgisini tasarım ve Ürün Geliştirme ile geliştirir ve yüksek kaliteli otomatik kepenk ürünlerini kendi markaları altında pazara sunar.

Diyarbakır otomatik kepenk sistemleri (PVC kapı ve pencere sistemleri), NATURALBOND (alüminyum kompozit panel), ALUDES (alüminyum bayrak ve aydınlatma direkleri), RESCARA (alüminyum kapı, pencere ve perde duvar sistemleri) markaları altında inşaat pazarı için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Diyarbakır Otomatik Kepenk

Diyarbakır Otomatik Kepenk

Sadece bilimin yanı sıra sanatın da toplumların gelişimine katkı sağladığına inanan Diyarbakır otomatik kepenk sistemleri  öncüsü alfa kepenk, 2015 yılında sanata olan desteğini daha da artırmak için büyümeye karar verdi. Alfa Kepenk  Diyarbakır’da  yapılacak Sanat Atölyesinde çalışanlarının eşleri ve çocuklarına yönelik kurs ve seminerlerde kendi organizasyonunda farklı bakış açısına sahip olma becerisini canlandırmayı hedefliyor . Ayrıca, sosyal sorumluluk faaliyetlerine paralel olarak Alfa Kepenk’in bir diğer hedefi, engelli arkadaşlarımızın kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerine paralel olarak sanat eserleri üretmesini sağlayacak projeler geliştirmek.

Değerlerimiz

  • Çalışanlarımızın mutluluğu için birbirimizi destekliyor, koruyoruz ve çeşitliliğe saygı duyuyoruz.
  • Eşit ve adil fırsatlar sağlayarak çeşitliliği destekliyoruz ve çeşitli deneyimleri, geçmişleri, yaşam tarzlarını ve inançları özgürce açıklayarak organizasyonun zenginleştirilebileceğine inanıyoruz.
  • Tüm iletişim çalışmalarımızda açık, samimi, yapıcı ve saygılı bir şekilde hareket ederiz.
  • Olumlu ve etkin iletişim süreçlerinin uygulanmasını sürekli olarak yaratır ve sağlarız.
  • Sürdürülebilirliğin topluma ve çevreye katkı sağlayarak sağlanabileceğine inanan çalışanlarımızın sürekli gelişmesine önem veriyoruz.
  • İşle ilgili tüm kazaların önlenebileceğine inanıyoruz. Faaliyetlerimizde çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği konusunda taviz vermeyiz.
%d blogcu bunu beğendi: