DİYARBAKIR OTOMATİK SİSTEM TENTE NEDİR?

Diyarbakır Otomatik Tente Sistemi motor yardımıyla tentenin açılıp kapanmasını sağlayan sistemin adıdır. Çok farklı motor markaları olmasına rağmen, BECKER markası firmamızın kullandığı ve piyasadaki en iyi motorlar arsında yer almaktadır..

Diyarbakır Otomatik Tente sistemi motor yardımıyla tente kumaşını ya bir ruloya sarar, ya da profiller aracılığıyla gerilmiş kumaşı kullanım alanının sonuna ya da başına toplarlar. Böylelikle istenilen bölge tamamen kapanır ya da açılır.

Diyarbakır Otomatik Tente, sahip olduğu motorun sensörler ya da kumandalar aracılığıyla toplanması veya açılmasına yarayan sistemin bütünüdür. Otomatik tente sistemleri sabit tenteler haricinde tüm tente modellerinde kullanılabilmektedir.

DİYARBAKIR DEKORATİF SİSTEM TENTE NEDİR?

Ölçüleri alınan kapı girişi, pencere gibi güneş ışığını kırmak amacıyla duvara sabitlenerek yapıldığından sabit ya da resimde görüldüğü gibi ayrı bir dekor havası verdiği için de dekoratif tente olarak bilinmektedir.

Diyarbakır Otomatik Tente kullanımının bir kültür olduğunu ve gelişmiş Avrupa devletlerinde çok daha yaygın olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. Elbette ülkemizde ekonomik nedenlerden tente yapımı henüz tam olarak kültür olarak oturmuş sayılmaz. Bu bakımdan ele alınıldığında tente yaptırmak isteyenlerin karşılaşacakları en büyük sorun, tente alternatiflerinin veya tavsiyelerinin kısıtlı oluşudur. Tentecinizle yapacağınız görüşmelerede genellikle “işinizi görür” veya “daha ekonomik olur” cümleleri aslında bazı gerçekleri saklamaktadır. Bu sözler “çok zevksizsiniz” veya “görsellik veya güzel görünmek için cimrilik ediyorsunuz” manasına gelebilir.

Diyarbakır Otomatik Tente Sistemleri

Diyarbakır Otomatik Tente Sistemleri

Yani işin gerçeği Diyarbakır Otomatik Tente yaptırmaya karar veren birinin, yapılacak tentenin uygulanacak mekana artı bir değer katacağını bilmesi gerektiğidir. Uygulamayı henüz yapmadan önce sanal ortamda görmek, kendi ya da başka bir örneğin kendi mekanında nasıl görüneceğini önceden bilmek büyük avantaj sağlayacak ve olası hayal kırıklıklarını engelleyecektir.

Dekor için yapılan uygulamalarda tavsiyemiz, renk seçimi ve modelin mekana olan uyumunun doğru olmasıdır. Bu da size yön verecek olan tentecinizle yapacağınız istişare ile mümkün olabilir.

DİYARBAKIR MOTORLU SİSTEM TENTE NEDİR?

Bir elektrik motoru yardımıyla tentenin açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir. Aslında tüm otomatik tente sistemleri aynı zamanda motorlu olmak zorundadır. Motorlu veya Diyarbakır Otomatik Tente olarak ayırmamızın nedeni; halk arasında iki söylemle de biliniyor olmasıdır. .

Motorlu Diyarbakır Otomatik Tente için kullanılan motorun kalitesi, sistemin ömrü için doğrudan etkili bir seçim olacaktır. Motorun kalitesi kadar doğru montaj ve işçilikte tentenin ömrünü uzatacaktır.

Fakat unutulmamalıdır ki! Tenteninizin ömrünü birinci dereceden kullanılan tente kumaşının türü belirler. Kullanılan tente kumaşı ne kadar kaliteli ise tentenizin ömrü de o kadar uzun olacaktır.

Yine son olarak, sabit yani dekoratif tenteler hariç tüm tente modellerinde motorlu sistemler uygulanabilir.

%d blogcu bunu beğendi: