otomatik kepenk

Otomatik Kepenk

Diyarbakır Otomatik kepenkler; hayatımızı kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için kullanılırlar. Sistem şaft üzerine motor yardımı ile paletlerin rulo şeklinde sardırılıp kılavuzlar aracılığıyla aşağı yukarı doğru hareket etmesi mantığıyla çalışır.
Diyarbakır Otomatik kepenkler farklı genişliklerde ve farklı metallerden imal edilebilir. Keşif aşamasında otomatik kepenk ihtiyacı belirlenirken; ısı yalıtımı, güvenlik, nem, rüzgâr şiddeti kullanılacak metalin seçiminde çok önemlidir. Her metalden üretimi yapılmış kepenk her noktaya olmaz. Önemli olan doğru ürünün doğru montajının sağlanmasıdır. Diyarbakır Otomatik kepenk monta  ürünün ne amaçla alındığını  Isı yalıtımının gerekli olduğu yerlerde alüminyum poliüretan dolgulu yada çelik poliüretan dolgulu malzemeler kullanılmaktadır.otomatik kepenk çözümlerimiz bulunmaktadır. Otomatik kepenklerde(çelik galveniz)  maksimum 70m²’ye kadar ürünler imal edilebilir. Her otomatik kepenk farklı palet et kalınlıkları ve genişlikleri bulunmaktadır. Otomatik kepenklerde et kalınlığı ve palet genişlikleri ölçülere göre değişmektedir. Tüm kepenk ve otomatik kepenklerde tamamen veya kısmi mikro delikli veya pencereli izleme bölmeleri oluşturulabilir. Bu bölmeler kepenk veya otomatik kepenk kapalı iken içerinin görülebilmesini sağlar.
Diyarbakır Otomatik kepenkler fiziksel güç uygulamadan açılıp kapatılabilirler. Bu işlemi uzaktan kumanda, buton,şalter,android yada ios telefon uygulaması ile(opsiyonel) sağlayabilirsiniz. Şayet enerji kesintisi var ise açma/kapatma işlemi manual kol vasıtası ile sağlanabilir. Enerji kesilmelerine önlem olarak güç kaynakları şirketimizce opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bu sayede otomatik kepenkleriniz kesintisiz şekilde çalışmaya devam eder. Otomatik kepenkler son derece kullanışlıdırlar. Otomatik kepenklerde her rengi imal edebilmek mümkündür. Otomatik kepenk hırsızlığa karşı etkili önlemlerden biridir. Alfa  Kepenk otomatik kepenk ihtiyaçlarınızı yerinde ücretsiz keşif yaparak en doğru ürüne sahip olmanızı sağlar. Alfa  Kepenk otomatik kepenk servis ihtiyacınızda yedi gün yirmi dört saat hizmet esasına göre çalışır. Tüm otomatik kepenk servis ihtiyaçlarınız için 0545 236 40 08

Etiketler: , , ,

%d blogcu bunu beğendi: